Zestaw polerski G360 Farecla

Poznaj zalety systemu polerskiego Farecla!

W garażu każdego kierowcy kochającego swój samochód  powinien znajdować się zestaw pomagający w pielęgnacji, pomyślcie o tym zachwycie na ulicy? Kiedy Wasz samochód błyszczy w promieniach słońca! Wyciągamy pomocną dłoń by zapewnić Waszym samochodom błysk a zarazem zazdrość sąsiada;)

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Zestaw polerski znanej Firmy Farecla, w skład którego wchodzą:  Zestaw polerski G360 Super Fast , Zestaw polerski G360 Fast Finish, . Polerka elektryczna GPT001.

Zacznijmy od podstawowej kwestii, mleczko polerskie G360 Super Fast Compound! To właśnie ono szybko i trwale usunie pozostałości obróbki, takie jak ślady obrotowe i hologramy. Zobaczysz bez problemu usuwane zadrapania i bez użycia wody osiągniesz wysoki połysk!

Następnie, użyj pada super wysokiego cięcia – G-MOP, posiada który posiada hybrydową piankę i specjalnie zaprojektowane włókna które utrzymują niską temperaturę tarczy i znacznie zmniejszają opór dzięki czemu Twoja praca stanie się o wiele łatwiejsza.

Niezbędna jest także żółta gąbka polerująca G-MOP! Którą możesz stosować ze środkami „na mokro” i „na sucho", łatwo prześlizguje się po krawędziach powierzchni, jest niezwykle elastyczna, co zapewni Twój komfort użytkowania.

Jeśli Twój samochód jest w ciemnych barwach sięgasz po mleczko polerskie G360 Super Fast Finish, to właśnie dzięki niemu osiągniesz ultra wysoki połysk. Idealnie nadaje się do ciemnych kolorów, eliminuje ślady obrotowe w miarę zwiększania połysku.

Teraz przyszedł moment w którym przychodzi z pomocą miękka, elastyczna gąbka polerująca G Mop nadającą się idealnie do Twojego ciemnego samochodu, używając jej osiągniesz wysoki połysk!

Kolejnym elementem jest ściereczka z mikrofibry G Plus, nie posiada krawędzi dzięki czemu unikniesz zarysowań a Twój samochód będzie perfekcyjny.

Ostatnią częścią całego zestawu jest Polerka elektryczna GPT001, dzięki swojej lekkości będziesz używać jej z przyjemnością. Posiada bardzo szeroki zakres prędkości oraz niski poziom wibracji. Jest bardzo dobrze wyważona i nie przegrzewa się podczas długotrwałej pracy.

Dzięki zestawowi polerskiemu G360, Twój samochód będzie idealny!;)

Zestaw polerski G360 Farecla

Śledź nas na Facebooku