Informacje o dostawie

Wszystkie paczki są wysyłane w przeciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania płatności licząc od daty zaksięgowania, jeżeli zamówione produkty znajdują się u nas na magazynie. Jeżeli dany produkt dostępny jest na zamówienie, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 5 dni roboczych. Czas dostawy przez kuriera wynosi 1 dzień roboczy. Istnieje możliwość odbioru zamówienia osobiście, w miejscu usytuowania firmy. W tym przypadku koszta przesyłki nie są naliczane.

Opłaty za dostawę zawierają w sobie wszystkie koszta związane z zapakowaniem paczki jak i z dostawą przez kuriera. Cena wysyłki jest uzależniona od wagi przesyłki i nalicza się automatycznie w zależności od wagi zamawianych produktów.

DHL

Koszt wysyłki paczki o wadze nieprzekraczającej 31.5 kg wynosi 25 zł.

Przesyłki o wadze wyższej niż 31.5 kg wysyłamy jako wysyłki paletowe.

Koszt wysyłki o wadze nieprzekraczającej 60 kg wynosi 105 zł, powyżej 60 kg - 135 zł.  

Paczka w Ruchu

Koszt wysyłki pobraniowej 11 zł.

Koszt paczki przepłaconej wynosi 9 zł.

Prosimy, by podczas zamawiania, wszystkie produkty znajdowały sie na jednym zamówieniu. Jeżeli Klient złoży dwa oddzielne zamówienia (na dwa rachunki), cena wysyłki naliczy się dwukrotnie. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za transport paczek, aczkolwiek każde zamówienie będzie ubezpieczone u kuriera.

Wszystkie zamówienia powyżej kwoty 500 złotych wysyłamy bezpłatnie.

Śledź nas na Facebooku